Sony’den ‘Android 6.0’ Geliyor

Android 05 Kas 2015 432 views Okunma

 

Sony’den ‘Android 6.0’ Geliyor

-Amiral Gemi haline gelen Sony , Akıllı cihazlarına Android 6.0 ‘ yı nihayet getirdi. En kısa sürede telefonlara güncellemeler gelecektir.

-Android Marshmallow’un kullanıcılara ulaşması için artık geri sayım başladı. Test süreçlerini yavaş yavaş tamamlamaya başlayan firmalardan Japon teknoloji devi Sony, yeni işletim sistemini kullanıcılarına ilk sunan marka olabilecek. Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact modelleri için konsept Android 6.0 Marshmallow güncellemesini duyuran Sony, testlerini tamamladı ve dağıtıma başlıyor.

Dağıtım çok yavaş gerçekleşecek

Test aşamasında olan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, Xperia Z3 cihazlarını kayıt ettiren kullanıcılara önümüzdeki OTA üzerinden sunulacak. Sürüm numarası, MRA58K.Z1.2085 olan güncelleme ile USB girişinden MIDI aygıtı bağlama seçeneği, flac müzik türlerine daha fazla destek ve iyileştirilmiş klavye geliyor. Bu güncelleme test aşamasında olduğu için dağıtımının çok yavaş olacağı ve bir takım sorunların olacağı belirtiliyor.

 

Yazar Hakkında

AnonimÜmit Arslan {Ümit}info@teknobuck.com

Yorumlar

Yorumlar(3)
  • Kerem
   Kerem Kasım 5, 2015

   Z3 için diyor, bi de yanlışlıkla t2 kullananlara da göndermesin güncelleme.. Zaten bi lolipop güncellemesinden sonra telefon aklını yitirecekti..

   • admin
    admin Kasım 5, 2015

    Sadece belirtilen cihazlara güncelleme gelecektir. Teşekkürler


Sen de Yorumla!