Logitech C922 Pro Artık Piyasada

Genel 02 Eki 2016 83 views Okunma

Logitech, streamer’ların ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı tasarlanan yepyeni C922 Pro Stream Webcam’i indirilmeye sundu.

İnternet üzerinden yayım yapılabilme imkanı sunan C922 Pro Stream Webcam, HD kalitede saniyede 30 kare hızda 1080p ya da 60 kare hızda 720p kalitedeki yayınlara olanak tanıyor. Döner başlığa sahip masaüstü tripotuyla, yayının en güzel açıdan yapılabilmesini sağlıyor. Webcam’e sahip olanlar, Personify aracılığıyla desteklenen ve 3 aylık XSplit kayıt ve yayım premium lisansıyla personel canlı arka tasarı yedekleme yazılımına bedava sahip olabiliyor.

C922 Pro Stream Webcam, saniyede 60 kare hıza sahip ek olarak akışkan aktif hareket eden yayınların yapılabilmesini sağlıyor. Böylelikle oyun sırasındaki yayınlar, benzer kalitede ve hızda izleyicilerle paylaşılabiliyor. Akıllı tanıma niteliğine sahip C922 Pro Stream Webcam, canlı arka plan yedeklemesiyle, kullanışsız yeşil ekrana gereksinim duyulmadan oyuncuların arka plandan ayrışmasını sağlıyor. Bununla Birlikte oyuncular, OBS ve XSplit benzeri fenomen aplikasyonlarla, yayım esnasında bizzat görüntülerini oyun videolarının üst kısmına bindirebiliyor.

C922 Pro Stream Webcam, otomatik düşük ışık düzeltme ve keskin odaklanma özelliği yardımıyla , titreyen oda ışığı ya da çoklu PC ekranını ayarlayarak, bir sürü loş ışıkta dahi temiz ve kalifiye yayım yapılmasına olanak sağlıyor. Yayım hangi açıdan yapılırsa yapılsın, çift istikametli gürültü engelleyici mikrofonuyla, duraklamaya sebep kalmadan seste oluşabilecek çıtırtıları engelliyor ve videoyu kaydediyor.

Popüler canlı yayım ve kayıt aplikasyonlarını eskiden tanımlanan ayar ve kabiliyetlere sahip C922 Pro Stream Webcam ile birleştiren Logitech XSplit ile yakın çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda C922 Pro Stream Webcam ile XSplit Broadcaster ve Gamecaster yayınlarının prof düzeydeki otomobil ve özelliklerini içerir 3 aylık XSplit premium lisans işbirliğine sahip olan Logitech, ek olarak çabuk ve pratik yayım yapılmasını sağlıyor.

Kasım ayı itibarıyla sınırlı sayıda mağazada piyasaya takdim edilecek Logitech C922 Pro Stream Webcam‘in önerilen satış fiyatı 99,99 EURO olarak planlandı .

Yazar Hakkında

AnonimÜmit Arslan {Ümit}info@teknobuck.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!