İphone Müzik Atma İşlemi İtunes

Bilgisayar 16 Kas 2015 820 views Okunma

İphone Müzik Atma İşlemi İtunes

İphone kullanmak bir ayrıcalık olsa da, güvenlik nedeni ile her şey kolay yapılmıyor. Bilgisayardan iPhone’a müzik yükleme işlemi de oldukça karışık, peki, iPhone’a müzik atma nasıl yapılır?

Birçok akıllı telefonu bilgisayarınıza taktığınız gibi dilediğiniz müziği dinliyorsunuz, aslında iPhone için de kolay ama bilgisayar ile pek işiniz olmuyorsa karışık gelebilir. Resimli anlatımlar sayesinde PC’den iPhone’a müzik yüklemeişlemini siz de çok rahat şekilde yapabileceksiniz.

$_57

   1. İlk adım bilgisayarımıza en güncel iTunes yazılımını yüklüyoruz, sonrasında iPhone cihazımızı USB ile bilgisayara bağlıyoruz. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi sağ üst köşede telefonunuzun adını göreceksiniz, örnekte iPhone ama sizin görünen telefon isminiz farklı olabilir.Cihaza tıklayın.

ip1hone-muzik-atma-1

 2. Müzik yükleme işleminin bu adımında, resimde gördüğünüz gibi müzikleri ve videoları elle yönet seçeneğini işaretlemeyi unutmayın, ve işaretlemeye başlayın.

ip2hone-muzik-yukleme-2

 3. Bu seçeneke yapmamız gereken resimde bu iPhone’da gibi bir yazı göreceksiniz, işte bu aşamada müzikleri atacağınız yere gelmiş oluyorsunuz.Adım adım sona doğru geliyoruz..

iphone-muzik-atma-3

   4. Şimdiki aşamada istediğiniz müziği seçtikten sonra müzik listesinin olduğu alana sürükle bırak yapıyorsunuz veeş zamanla diyorsunuz. Dilerseniz yine resimde sol alt köşede + göreceksiniz, yeni liste oluştur diyerek dinleyeceğiniz müzikleri kategori haline getirebilirsiniz.Kategöri haline getirdikden sonra bu adımları birer birer uygularsanız , müziklerinize kavuşmuş olursunuz.

iphone-muzik-yukleme-4

 

 

Yazar Hakkında

AnonimÜmit Arslan {Ümit}info@teknobuck.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!