En iyi 3 Launcher – Android

Android 08 Kas 2015 872 views Okunma

En iyi 3 Launcher – Android

Hepimizin de akıllı cihazlarda hem fikir oldugumuz bir nokta var.Belirli bir zaman zarfından sonra , telefonumuzun arayüzünden ve görünümünden sıkılıyoruz.Android bir cihaza sahipseniz , yapmanız gereken tek şey Launcher indirmek.TeknoBuck ekibi olarak bugün sizlere yeni ve en iyi launcher’ları tanıtacağız.Hepsi birbirinden , renkli ve kullanımları basit ,  isterseniz bir göz atalım.

pressrelease_Launch

Quixey Launcher

Henüz beta aşamasında olan fakat herkesin kullanımına açık olan Quixey Launcher uygulaması, kullanımı kolay ve işlevli diyebileceğimiz bir launcher. Kartlar özelliği ile çok işlevsel olan Quixey Launcher uygulamasını, Android 4.2 Jelly Bean+ sürümlerin yüklü olduğu telefon ve tabletlerde kullanabilirsiniz.Göz zevkinize hayli hayli uyacaktır.Denemesi de yorumu da sizden.

image

” Stark Launcher “

Yüzlerce ikonu , temiz ve sade görünümü ile tercihlerinizin arasına girebilecek türden.Görsel açıdan başarılı olmasına karşın halen çeşitli hataları olan ve gelişimi devam eden Stark Launcher uygulamasını sizler için denedik. Kullanışlı bulduğumuz Stark Launcher, halen beta aşamasında ve üzerinde çalışılmaya devam ediliyor.

fuzhpbuwcvwnukqojobh

” Arrow Launcher “

Geçtiğimiz günler de çıkarılan Microsoft’un Android için gelştirdiği başarılı bir launcher olan Arrow Launcher uygulamasını, kısa süre önce sizler için önceki makalemiz de incelemiştik. Arrow Launcher uygulamasının da göründüğü üzere temiz , göze hitap eden , hızlı bir launcher oldugunu idda edebilir.

 

Launcher’ları indirmek istiyorsanız ;

 

 

Yazar Hakkında

AnonimÜmit Arslan {Ümit}info@teknobuck.com

Yorumlar

Yorumlar(3)

Sen de Yorumla!