Çizgi Roman Severlere 3 Dizi Önerisi

Bilgisayar 01 May 2016 283 views Okunma

Karikatür severlere 3 Dizi Önerisi  

Yabancı dizi sektöründe, kıyasıya bir rekabet söz konusuyken, televizyon karşısında ki izleyiciler , hangi diziye vakit ayırmaları konusunda biraz sıkıntı yaşıyorlar. Çünkü, konu yelpazesi Türkiyede ki dizi sektörüne kıyasla daha geniş. Eğer çizgi roman severseniz, bu makalemizde sizlere 3 dizi önerisi yapacağız ve üç dizide bir birinden sürükleyici.

 

Dc’ye ait olan çizgi karakterleri genellikle ”  Superman – Batman ” sinema filmlerinde izleyebiliyoruz. Ama belirteceğimiz 3 karakteri , her hafta izleme şansı bulabilirsiniz.

1- THE ARROW.

2- LEGENDS OF TOMORROW

3-THE FLASH

 

150428-news-arrow-flash-spinoff

The ARROW, 5 yıl boyunca adada mahsur kalmış bir playboy’un hayatını anlatıyor. Tabi ki dizi, Oliver Queen’in şehrine dönmesiyle can buluyor, Her bölümü ard arda izleyeceğiniz bir dizidir, admin olarak favorimdir. Ve 4. sezonu devam etmektedir.

The FLASH ise bir kaza sonucu süper güce sahip olan Barry’nin hikayesini anlatıyor. Bu süper güç eşittir süper hız diyebiliriz. Yaşadığı şehirdeki insanlara yardım ederken başına gelen olayları çözmeside ona kalıyor. Bu karakterde oldukça harika. Dizi sizi hiç sıkmayacaktır. henüz 2. sezondadır.

LEGENDS OF TOMORROW, aslında bu dizi, belirttiğimiz önceki iki diziden belirli oyuncalırın toplandığı bir kadro diyebiliriz. Bir zaman yolcusunun , bir ölümsüzü yenmesi için bir ekip kurması gerekiyor. Ve o ekip Arrow ve Flash kadrosundan oluşmaktadır. Henüz 1. sezonu devam eden diziyi gözlemlediğim kadarıyla, biraz daha bizi şaşırtması gerekiyor, ama hiç izlerken sıkıldığımı söyleyemem.

 

Yazar Hakkında

AnonimÜmit Arslan {Ümit}info@teknobuck.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!