Batman Yeni Oyunlarla Geliyor

Oyun 04 Ara 2015 5.068 views Okunma

Filmleriyle hepimizi ‘Ulan biz ne zaman bunlar gibi film yapacağız yaa’ havasına sokan Warner Bros, oyunlarıyla da harika işler çıkarıyor.En sevilen kahramanlarından biri olan Batman’i oyunlarına yansıtan Warner Bros, Arkham Asylum oyunu ile çok konuşulur hale gelmişti.Seriye devam amaçlı çıkardığı Arkham City ile de adından sıkça bahsedilmeye başlanan şirket şimdi Batman için başka bir seri çıkarmayı düşünüyor.

Arkham Knight oyunu ile serinin bittiğini düşünüyorduk.Çünkü oyunun sonunda Batman’ın kimliği açığa çıkıyordu ve tekrar gizlilik adına birçok şey yapıyordu.Ne kadar Batman’in bu durumdan etkilenip artık herhangi bir oyunun çıkmayacağını düşünsek de Telltale Games Batman oyunlarının sona ermediğini bizlere haber verdi. Telltale Games’ten yapılan bir açıklamaya göre Batman oyunları sona ermeyecek,tam tersine yeni bir seriye ulaşacak.

412412

PS 4, Xbox One ve PC  gibi birçok platforma çıkacak oyun adından söz ettirecek gibi.Bu sene açıklanan serinin reklamlarına da yakın bir zamanda  ulaşabileceğiz.Peki bu oyun nasıl devam edecek? En son oyunda Batman’ın kimliği açığa çıkmıştı ve hayatı gittikçe zorlaşmaya başlamıştı.İşte çıkacak seride de bu ele alınacak.Kimliği açığa çıkan Batman ne gibi zorluklar yaşadı? Batman olarak yapması gerekenler ile kendi kişiliği arasındaki çekişme nasıl gittikçe içinden çıkılmaz bir aldı? B soruların cevabını yapılacak olan seri sayesinde öğreneceğiz gibi gözüküyor.Batman oyunları tutkunları bu haber ile baya sevinmiş durumda.Sorulacak tek soru şu gelecek oyunlar bizleri ne kadar tatmin edecek?

 

Yazar Hakkında

AnonimÜmit Arslan {Ümit}info@teknobuck.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!