ASUS ZenFone 3 Resmen Doğrulandı

Mobil 02 Kas 2015 208 views Okunma

jonney-shih

Yeni ZenFone 3 telefonların varlığı ASUS CEO’su Jonney Shih tarafından resmen doğrulandı.

Asus tarafından geliştirilen ZenFone telefon serileri dünyanın farklı pazarlarında hayli ilgi görüyor. Çoğu mobil cihaz üreticisinin krizde olduğu bir dönemde ZenFone serileriyle para kazanmayı başaran Asus, serileri devam ettirmeye kararlı görünüyor.

Asus CEO’su Jonney Shih tarafından da varlığı resmen doğrulanan bir sonraki nesil ZenFone 3 serisi telefonların, 2016 yılının ilk çeyreğinde resmen tanıtılacağı tahmin ediliyor. ZenFone 3 serisinde daha da geniş bir ürün gamı sunacağı fısıldanan şirketin, giriş, orta ve üst seviye modeller hazırladığı söyleniyor.

Şirketin ZenFone 3 serileriyle birlikte telefonlarına getireceği bir yeniliğin de USB Type-C bağlantı portu olacağı iddia ediliyor. Özellikle üst seviye telefon modellerinde gittikçe daha fazla görülmeye başlayan USB Type-C portu, daha hızlı veri aktarımının yanı sıra, daha hızlı şarj imkanı da sunuyor. Ancak Asus’un bu portu tüm ZenFone 3 modellerine koyup koymayacağı tartışmalı. Fakat serinin üst seviye modellerinde olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Yazar Hakkında

AnonimÜmit Arslan {Ümit}info@teknobuck.com

Yorumlar

Yorumlar(1 )
  • Muhammed emin
   Muhammed emin Kasım 2, 2015

   Sayfa iyi begendim arkadaşlar.. haberler de iyi bole giderse iyi olur
   😀


Sen de Yorumla!