Teknoloji devi Apple, iPad Pro’nun Türkiye Fiyatı Belirlendi

Microsoft-Surface-Pro-3-Apple-iPad-Pro

Apple firmasının eylül ayı içinde tertip ettiği etkinlikte yepyeni iPhone’lardan daha çok üstünde durduğu 12 . 9 ” ekranlı iPad Pro’nun Ülkemiz fiyatı ve çıkma tarihi belirlendi . Apple aracılığıyla yayınlanan basın bültenine yönelik iPad Pro 11 Kasım’dan bu yana Apple Store ve Apple . com . tr enbaşta olmak üzere pekçok perakende zinciri ve operatör aracılığıyla piyasaya takdim edilecek .

1447085151_ipad-pro-hands
4GB RAM , 12 . 9 ” 2048 x 2732p çözünürlüklü ekran , Apple A9X işlemci ünitesi , 8MP arka kamera , 4 tane stereo hoparlör , parmak izi tarayıcısı ve 10 saat multimedya oynatım müddetine sahip bir pilin eşlik ettiği iPad Pro’nun Ülkemiz ücretine gelince; tabletin 32GB’lık seçeneği için 2 . 999 TL etiket fiyatı oldu iPad Pro’nun 128 GB Wi inç Fi + Cellular ( hücresel ) modeli ise 4 . 099 etiket fiyatıyla piyasaya takdim edilecek .

Bu konuda Apple , iPad Pro’ya eşlik eden Apple Pencil ve Akıllı Klavye’nin de maliyetini bilgisini verdi . Basınca yönelik ilginç reaksiyon verici Apple Pencil’ın etiket fiyatı 379 TL , Akıllı Klavye’nin fiyatı ise 649 TL olarak açıklandı .

Peki siz kullanıcılarımız sizler bu fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Yazar Hakkında

AnonimÜmit Arslan {Ümit}info@teknobuck.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!