Android 6.0 Güncellemesi Alacak Lenovo Cihazlar

Android ‘in en son sürümü olarak bildiğimiz Marshmallow 6.0 güncellemesini diğer büyük firmalar akıllı telefonlarına  yeni yeni  dağıtmaya başlıyorken,  Lenovo‘da kendi içinde yaptığı bir toplantıdan sızdırılan görüntüler sayesinde hangi Lenovo  modelinin Android 6.0 güncellemesi alacağını gün yüzüne çıkardı. İlk önce Lenovo K3 Note modelinin 2016 yılının tam olarak Ocak ayın’da  bu güncelleştirmeden yararlanacağını görür gibiyiz. Diğer Lenovo modellerini sizler için aşağı da listeledik…

Lenovo Vibe X3 (2016-Mart Ayı)

Lenovo Vibe P1 (2016-Mart Ayı)

Lenovo A7000 (2016-Nisan Ayı)

Lenovo Vibe S1 (2016-Mayıs Ayı)

Listede de siz takipçilerimize belirttiğimiz üzere güncellemelerin her hangi bir sorun olmadan belirttiğimiz tarihlerde Lenovo tarafından yayınlanması bekleniyor..

Android 6.0 Marshmallow güncellemesi aracılığı ile Lenovo cihazlara gelecek özellikler ise şöyle;

Doze Mod

Doze Mod yolu ile telefonunuz da uzun bir süre boyunca işlem yapmadığınız takdirde otomatik olarak devreye girecektir ve amansız pil, veri harcayan uygulamaları sonlandırarak Lenovo cihazınızın pil ömrünü uzatır.

Google Now On Tap

Cihazda bulunan Home düğmesine uzunca bir süre basılarak açılan özellik ise, Marshmallow ile gelen kayıda değer özelliklerden biriside, Now on Tap sayesinde dinlediğimiz müzik, seyrettiğiniz filmler, bulunduğunuz mekan gibi birçok artı değer hakkında hızla bilgi almamıza yarıyor..

Uygulama İzinleri ne diyecek olursanız

Güncelleme yoluyla beraber artık uygulama izinlerini yükleme esnasında değil, yükledikten sonra gerekiyorsa soruyor. Böylece siz kullanıcılar kullandığınız uygulamalarda hangi özeliklere izin verdiğini hangi uygulamalara izin verilmediğini görebiliyorsunuz.

Casper VİA V10 ÖZELLİKLERİ İÇİN TIKLA

Yazar Hakkında

AnonimÜmit Arslan {Ümit}info@teknobuck.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!